Szivárványos kampányokat indítani Moszkvában, Rijádban, na az bátor lenne. Azt meg tudjuk, hogy nem vagy alig teszik.
A melegmozgalom elején nagyon is bátor és okos dolog volt a gazdasági szereplők ellen fellépni, bojkottal fenyegetni őket. A mozgalom sikere bizonyítja, hogy igenis van szerepe a fogyasztók megszervezésének a gazdasági szereplők alakításában.
De ez, amit látunk, ez már más. Az, hogy egy hónapra minden nagyvállalat szivárványos lesz, ez semmi más, mint üres marketing. Egyetlen egy élő magyar buzinak nem lesz tőle jobb.