Mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint mások. Nincs semmilyen bűne Gabinak, amiért ezt kiérdemelné. Néha úgy viselkednek vele, mintha embert ölt volna” – fejtette ki, hozzátéve: a húga sosem ártott senkinek, mégis rengetegen illetik őt csúnya szavakkal.
„Mit tett a Tóth Gabi, amiért így viselkednek vele? Ő senkit sem bántott, és annak sem akarna rosszat, aki kommentben mindennek elhordja őt” – tette hozzá Tóth Vera, aki azt is elmondta a lapnak, hogy egy időben Tóth Gabi az utcára is alig akart kilépni a bántások miatt.
Nyitókép: Mandiner / Földházi Árpád