Aki szerint bezzeg régen a férfiak még férfiak voltak, az nem tudja hogyan öltöztek a tizennyolcadik században, hogy azt, hogy a rózsaszín a kislányok színe a huszadik század előtt senki sem gondolta és, hogy a divatban egy dolog biztos, hogy mindig változik.
Ha már Nyugat. 2007-ben Nagy-Britaniában volt egy kampány, az volt a lényege, egy melegszervezet azzal plakátolta ki az országot, hogy »Vannak, akik buzik. Legyél túl rajta.« (Some people are gay. Get Over it.)
Én szerintem ez lenne a legjobb mindenkinek. Vannak, akik buzik. Senkinek sem adja ez ki az élete egészét, semmilyen szinten ez nem egy elsődlegesen fontos társadalmi kérdés. Essünk túl rajta. Engedjük el.”