Hol is hallottuk ezeket? Hát persze: a Fidesz kerületi politikusai házalták végig a teljes kormánypárti sajtót szinte szó szerint ezekkel a marhaságokkal. Nem törődve a valósággal, amely szerint nemhogy elherdáltuk volna, hanem 2019 óta növeltük megtakarításainkat: a kasszát 10,5 milliárd forinttal vettük át, most – az önkormányzatokat sújtó nehézségek ellenére – több mint 12 milliárdnál tartunk.
Miközben soha nem látott mennyiségű szociális támogatást adunk a rászorulóknak, megújítjuk a kerület zöldfelületeit és a piaci nyomás ellenére sem emeltük a rászorulók bérleti díjait az önkormányzati bérlakásokban.”
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán