Tavaly év végén szembesült azzal Reviczky Gábor, hogy rákos. Az RTL Klub Fókusz című műsorának elmondta: egy jótékonysági vadászaton tűnt fel neki, hogy egyre többször kell félrevonulnia a fa tövébe. A 73 éves színművész akkor már hetek óta érezte, valami nincs rendben, de ezen a decemberi napon hazafelé minden benzinkútnál és minden pihenőhelyen meg kellett állnia, mert iszonyatos vizelési ingere volt.
A diagnózis kimutatta: prosztatarákja van, azonnali műtétre van szüksége. Ez jól sikerült, eddig az derült ki,