Minden díját, címét, kitüntetését visszaküldte Lagzi Lajcsi, polgári nevén Galambos Lajos – írta meg a Blikk.hu. Galambos egy kézzel írt borítékban adta vissza Novák Katalin köztársasági elnöknek a kitüntetéseit. Mint ahogy azt a Blikknek nyilatkozta,
sokan irigylik tőlem ezt a két igencsak magas állami kitüntetést, bár számomra a kisebb elismerések ugyanolyan megtisztelőek. Ezek fényét nem kívánom csorbítani a velem kapcsolatos ügy méltatlan lezárásával”
A feladóhoz sikerült odarajzolnia néhány hangjegyet és odaírni, „Szervusz, itt a Dáridó”.