Egyre dagad a médiavihar Baranyi Krisztina reggeli ATV-s alakítása miatt, amikor a ferencvárosi polgármester hazug, fizetett propagandistának minősítette a vendégkérdezőnek meghívott Szalai Szilárdot, a Pesti Srácok újságíróját, majd magát süketnek tettetve nem volt hajlandó válaszolni neki – számol be a lap. A Telex az ATV-t okolja az incidensért, szerintük mindenkit kínos helyzetbe hoztak amikor egy stúdióba rakták Baranyit a Pesti Srácok munkatársával.
A Pesti Srácok kiáll munkatársuk, Szalai Szilárd és a sajtószabadság mellett. Ezt írták:
„A PestiSrácok.hu szerkesztőségének álláspontja szerint etikusan és helyesen jártak el az ATV műsorvezetői, amikor figyelmeztették a közszereplő és közmegbízatást betöltő Baranyi Krisztinát tettei súlyára és elutasították a Szalai Szilárd kollégánkat szakmai becsületében és emberi méltóságában súlyosan sértő vádakat, rágalmakat. Baranyi Krisztina kijelentéseit, viselkedését a sajtószabadság elleni durva támadásként értékeljük. A PestiSrácok.hu