Kétszázan voltak jelen a legújabb kormányváltó tüntetésen, ahol a konferanszié úgy kezdte beszédét, hogy bár nincsenek sokan, így is többen vannak jelen, mint Orbán dallasi beszédén. A szombati demonstráción beszédet mondott többek között Antoni Rita, Boros Péterné, a FreeSZFE képviselői és Brenner Koloman jobbikos képviselő, a sztárvendég pedig Márki-Zay Péter volt.
Két felszólaló között felment egy vidéki pedagógus is, aki bár nem volt felírva a szónokok között, még is szót kapott, a közönség pedig egy idő után megunta őt és többen jelezték neki, inkább behirdetett felszólalókat hallgatnák.