Három ország szembeszállt az Európai Unióval: Orbán Viktor fontos szövetségeseket szerzett

A múlt heti uniós csúcs komoly eredményeket hozott Magyarországnak. A szuverenista erők már nincsenek egyedül az Európai Unióban.

A baloldal egykori meghatározó politikusai hetente egy-egy alkalommal szerepelnek majd.

Az Iványi Gábor nevéhez kötődő Oltalom Karitatív Egyesület közösségi oldalán felidézte, hogy hosszas előkészítés után május végén elstartolt az Oltalom Rádió. A bejegyzésből kiderült, hogy a rádióban „zenén kívül 60 perces interjúkat is hallhatunk aktuális kérdésekről politikusokkal, közéleti személyiségekkel”. Ennek egyik hangja az ezredforduló egyik ismert, MDF-es politikusa, Herényi Károly.
Arra is kitértek, hogy „ez nem egy kereskedelmi rádió, kizárólag interneten érhető el”, „az elsődleges célja az ismeretterjesztés” – hangsúlyozták.

Majd azzal a bejelentéssel zárták a bejegyzést, hogy
hetente egy-egy alkalommal hallhatják majd őket az érdeklődők.
A poszthoz egy videót is csatoltak, amelyben Herényi Károly visszaidézte a rádió működésének eddigi fontosabb történéseit és ismertette annak „küldetését”.
Nyitókép: Képernyőfotó