A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. kerületi rendőrkapitányság.

Jánosi István minden szavazókörben megszerezte a legtöbb szavazatot.

Kecskemét Megyei Jogú Város Helyi Választási Bizottsága a kecskeméti 9. számú egyéni választókerületben megüresedett önkormányzati képviselői helyre az időközi választást 2022. július 10. napjára tűzte ki, mert a választókerületben egyéni képviselői mandátummal rendelkező dr. Szeberényi Gyula Tamás országgyűlési képviselői mandátumot nyert, így április 29-ével lemondott önkormányzati képviselői mandátumáról.A legfrisebb adatok szerint
– számolt be a baon.hu megyei hírportál.
Nyitókép: Facebook