„Tegnap este Fináncz Dominik járt nálam, az a 22 éves fiatalember, aki a múlt héten megmentett egy kétségbeesett fiút a Margit hídon, és megakadályozta, hogy a Dunába vesse magát. Dominikot már aznap kerestem telefonon, hogy megköszönjem helytállását, tegnap pedig a városvezetés nevében egy csekély ajándékkal háláltam meg hőstettét” – írta Facebook-bejegyzésében Karácsony Gergely, aki egy közös fotót is posztolt a fiatalemberrel.
Katonaként is szolgált
Az Index információi szerint a férfi riasztotta a rendőrséget,