Nagyinterjút adott az Azonnalinak Kunhalmi Ágnes, melyben azt mondta: a párt tagságával közli először, indul-e újra az MSZP társelnöki posztjáért, vagy Tóth Bertalanhoz hasonlóan ő is távozik. Bár ő egyéniben nyert, szerinte a választási kudarcot sok tényező okozta, miközben világosan lehetett látni, merre felé kellene mennie az ellenzéknek.
Nem hallgattak rá, amikor például azt mondta, a kampányban nem kell putyinozni, az emberek a békére és a szociális ígéretekre vevők. Ezt tapasztalta ugyanis a Havanna lakótelepen. Azt kellett volna mondani, hogy ők is ki akarnak maradni a háborúból, de gazdasági-szociális hatásaira jobban figyelnének a kormánynál,