A Jobbik kampánybeli szereplésére nem akart érdemi kritikát mondani, de kívülről azt látta, hogy a Jobbik nem létezett a kampányban. Az egri csapatot szerinte becsapta a Jobbik elnöksége, de országosan ezt nem merné kijelenteni.
Az ellenzék politikai értelemben este 7-ig bukott meg a szavazófülkében, az ellenzéki vezetők pedig este 10-ig buktak meg emberileg az eredményvárón.
A siker, kudarc közös – szögezte le Eger polgármestere, hozzátéve, ha ez így fog folytatódni, akkor nem csak 2022-őt, hanem 2026-ot megnyerte a Fidesz.