
Robbanás történt egy józsefvárosi lakásban
2022. április 16. 12:59
A lakás ablakai kitörtek, bejárati ajtaja kiszakadt, de tűz nem volt.

Robbanás történt szombat délelőtt egy VIII. kerületi, Vajda Péter utcai lakásban. Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta,
az épület első emeletén lévő mintegy 40 négyzetméteres lakásban robbant fel egy gázpalack.
A lakás ablakai kitörtek, bejárati ajtaja kiszakadt, de tűz nem volt – tette hozzá. A fővárosi tűzoltók az épület felső szintjeit kiürítették, jelenleg a statikust várják. A lakásban megsérült férfit a mentők látják el. Az MTI úgy tudja, hogy egy airsoft fegyver töltőpalackja robbant fel a lakásban.
(MTI)
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán
Összesen 8 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Brandon the great Negro
2022. április 17. 16:05
HODOR tehet róla!
Válasz erre
0
0
foldizs
2022. április 16. 18:42
Az oroszok szerint a magyarok saját magukat lövik!
Válasz erre
0
2
Bitrex®
2022. április 16. 15:16
Mit keres egy belvárosi lakásban PB palack?
Nem tudták fizetni a városi gázt, és el lett zárva?
Válasz erre
4
2
hidegfehérmintaled
2022. április 16. 14:55
Már a spájzban vannak az oroszok!
Válasz erre
7
0







