Karácsony Gergely főpolgármester a baloldali korrupció arca Magyarországon, de különösen Budapesten – jelentette ki a Volner Párt elnöke csütörtökön sajtótájékoztatón, Budapesten. „Mindenhol, ahol Karácsony Gergely vezető beosztást látott el önkormányzatoknál, a baloldali korrupció ott virágzott a legerőteljesebben” – mondta Volner János. Hozzátette, Zuglóban
Karácsony polgármestersége idején alakult ki a legerősebb parkolási maffia Budapesten,
aztán a fővárosban pedig a főpolgármestersége idején ütötte fel a fejét az „a jutalékos rendszerben működő baloldali maffia”, amely még a Városháza műemlék épületét is megpróbálta eladni.