A teljes ellenzéki oldal közös felelőssége, hogy ne újra egy megosztásra és gyűlöletkeltésre épülő országot építsen

Akik valóban rendszerváltást akarnak, azok megtalálják az együttműködés szükséges, kritikus mennyiségét és formáját.

Buda további fejlődése a tét az április 3-i választáson, állítja a fideszes képviselőjelölt.
„Az áprilisi választások tétje az, hogy tud-e tovább fejlődni Buda, vagy sem. Éppen az elmúlt két év baloldali önkormányzati időszaka mutatta meg nekünk, II. és III. kerületieknek, illetve budapestieknek, hogy mennyi veszíteni valónk van” – fogalmazott kampánynyitó eseményén Gór Csaba, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje Budapest 4. számú egyéni választókerületében.
Varga Mihály pénzügyminiszter, a II. és III. kerület jelenlegi országgyűlési képviselője hangsúlyozta: 2014 óta 160 milliárd forint értékű kormányzati fejlesztés indult el a választókerületben. „Közterületek, utak, járdák újultak meg, iskolák és óvodák épültek, egészségügyi intézmények modernizálódtak, sportberuházások valósultak meg. Ezt az utat, Buda építését kell folytatni” – fogalmazott.
„Hatalmas tétje lesz annak, hogyan dönt Magyarország 2022-ben. Arról kell határoznunk, hogy folytatódhat-e a nemzeti kormány 2010 óta zajló országépítése vagy visszatér az a baloldal, amely egyszer már a csőd szélére és morális válságba juttatta hazánkat” – hangsúlyozta az eseményen Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, aki emlékeztetett: hazánk 2021-ben három rekordot is elért. Csúcsot döntött a magyarországi beruházások értéke, soha nem dolgoztak még ennyien hazánkban és soha nem volt még ilyen magas a magyar exportteljesítmény sem.
(Fotó: Facebook)