– írta Gér, aki arra is panaszkodott, a kocsija „csupa velő meg haj és tök undi”. Bejegyzésében olvasható még, hogy „Na ki ölt ma embert”, illetve hogy „a csajt csak megnyomorítottam”. Arra a kérdésre pedig, hogy mi történt: úgy válaszolt, az áldozatok azt gondolták, erősebbek az Audijánál. Erről részletesebben itt olvashat.
Visszaléptethetik
A 24.hu értesülései szerint a nyilvánosságra került Facebook-bejegyzések miatt az is felmerült, hogy visszaléptetik a baloldal monori jelöltjét. Gér Mihály már összegyűjtötte az ajánlásait, de még nem adta le azokat a helyi választási bizottságnál, legalább is a valasztas.hu adatai szerint még csak a fideszes jelölt, Pogácsás Tibor van jelöltként bejelentve a Pest megyei 10. számú választókerületben.