Batka Zoltán, a Népszava újságírója a Facebookon nekiment a 444-es Szurovecz Illésnek. Szurovecz azzal húzta ki a gyufát a baloldali újságírók között, hogy a Kormányinfón „már vagy 20 perce stoppolja a mikrofont”, holott a miniszter előre közölte, hogy 8:30-ig ér rá. Herczeg Zsolt, a WMN.hu újságírója kifejtette, hogy „mások se fogták vissza magukat, interjút és vitareggelt rendeztek, ami miatt én se tudtam kérdezni. Elég mérges vagyok rá én is.”
A népszavás véleménye a 444-es „szurkapiszkáról”
Batka kifejtette, hogy nincsen ellenére, ha valaki beleáll a vitába, „csak itt nem volt vita, hanem