Három helyett két UEFA-versenysorozatban sorra kerülő hazai tétmérkőzést kell zárt kapuk mögött lejátszania a magyar labdarúgó-válogatottnak, de a másodikat két évre felfüggesztette az európai szövetség (UEFA) – számolt be a másodfokú döntésről a magyar szövetség (MLSZ) honlapja.
Az UEFA július 9-én három zárt kapus meccset rendelt el diszkriminatív szurkolói megnyilvánulások miatt. A szervezet emellett 100 ezer euróra is megbüntette az MLSZ-t, illetve kötelezte arra, hogy „EqualGame” (Egyenlő Játék) feliratú molinót helyezzen ki ezeken a találkozókon.