„Arnold hozzám érkezett. Nem igaz, hogy filmet forgatni jött, vagy Orbán Viktorral tárgyalni” – szögezte le a Flex Gym tulajdonosa. Fontosnak tartotta továbbá megjegyezni, hogy Schwarzenegger programtervét nem oszthatja meg a nyilvánossággal, hiszen így is lépten-nyomon követik őket, és úgy érzi, barátként kötelessége annyira megóvni a színész privát szféráját, amennyire csak lehet. Mint mondta, rendszeresen edzenek, ami előtt egy órát bicikliznek Budapesten. Hangsúlyozta:
Arnold imádja a magyar fővárost.
Nagyon szeretem őt mint barátot, de a koránál fogva úgy tiszteltem, mint egy édesapát. Az én szememben ő nem a testépítőlegenda, az akcióhős vagy Kalifornia korábbi kormányzója. Én magát Arnoldot, az embert látom. Már nem vagyok zavarban a társaságában, önfeledten tudunk programokat csinálni. Néha persze még nekem is fel kell dolgoznom, hogy az a megtiszteltetés ért, hogy a gyerekkori példaképem legjobb barátja lehetek” – tette hozzá Szedlacskó Ádám. Ami a Flex Gymet illeti, Schwarzeneggeren kívül több más A listás híresség is meglátogatta már magyarországi tartózkodása alatt, írják. A súlyokat emelgette Dwayne Johnson, Henry Cavill, Will Smith és Kevin Hart is. Ahogyan a teremtulajdonos mondja, akik ezen a szinten vannak, mind nagyon kedvesek, a Szikla például köszöntést is küldött a terem születésnapja alkalmából.