A Blaha Lujza téri forgalomkorlátozások feloldása után, hétfőtől változnak az egyirányúsítások a Belső-Erzsébetvárosban: az autósok nem használhatják teljes hosszában a Wesselényi utcát és a Dohány utcát a Kiskörút, valamint a Nagykörút között. A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vasárnap az MTI-vel közölte: visszaáll hétfőtől a forgalomcsillapítási projektben kialakított forgalmi rend Belső-Erzsébetvárosban, mivel befejeződött a Rákóczi út és a Nagykörút kereszteződésében az aluljáró-szigetelési munka, és szombattól ismét bővített sávkapacitással működik a csomópont. A kereszteződésben és annak közvetlen környezetében a forgalomkorlátozás feloldása után a Rákóczi úton mindkét irányba három sáv (két forgalmi sáv és egy buszsáv), a Nagykörúton pedig két-két sáv járható.
Több változás is lesz