Karácsony Gergely Facebook-posztban reagált azokra a hírekre, hogy az Oktatási Hivatal szerint törvénytelen módon alkalmazták a Corvinus Egyetemen.
A főpolgármester azt írja, látja, „csatasorba állították a közigazgatást, hogy legyen muníció az ellenem folytatott lejáratáshoz, legyen mire elkölteni azt a napi 1,5 milliót”. Egyet sajnál, hogy „a nagy lejárató akciójukkal, aminek én vagyok a célpontja, egyetemet, oktatókat, tanárokat vegzálnak, akiknek semmi közük ahhoz, hogy Orbánék tőlem féltik – helyesen – a hatalmukat”.