„Legutóbb, a pandémia utáni első rendes testületi ülésen pedig a vele tartókkal és a Fidesszel együtt leszavazta az egyértelműen a város érdekeit szolgáló előterjesztéseinket, amelyek romos ingatlanok értékesítéséről szóltak annak érdekében, hogy fejleszthessük a város bérlakásállományát, illetve az ivóvíz minőségének javítására szolgáló programra vonatkozó javaslatunkat” – folytatta.
Nyirati Klára Varju Lászlóhoz fordult segítségért, aki azt javasolta, hogy alkossanak egy frakciószabályzatot, hiszen a Sikeres Bajáért Egyesület színeiben a testületbe került képviselők addig nem alkottak önálló frakciót. „Az új alpolgármester egy budapesti, a DK által vezetett kerülettől kért egy frakciószabályzatot, ezt próbáltuk elfogadtatni, de mindhiába, addigra ez a négy képviselő már szembefordult ötünkkel” – tette hozzá.
Nyitóképen: László Károly, a DK politikusa. Forrás: Facebook