
Somogyi Zoltán a dugó miatt int búcsút a baloldalnak
2021. június 19. 12:53
„Nem gondoltam volna, hogy értelmetlen, zsigerből autógyűlölő sávfelfestések miatt leszek kénytelen egyszer végső búcsút venni a magyar baloldaltól” – írja a szociológus.

Somogyi Zoltán szociológus közösségi oldalán kritizálta meg a fővárosban uralkodó közlekedési káoszt.
„A Hegyalja út is egysávos lett, az autópályán bejövő autóknak, egészen az Erzsébet hídig.
Szombaton is dugó a fővárosban.
(Csak zárójelben: a rakpart pedig úgy lezárva, hogy közben építik a Lánchidat.)” – írja.
„Valaki megmondaná ennek az értelmét?” – teszi fel a kérdést a szociológus, majd hozzáteszi: „Mondjuk, nem gondoltam volna, hogy értelmetlen, zsigerből autógyűlölő sávfelfestések miatt leszek kénytelen egyszer végső búcsút venni a magyar baloldaltól.”
Kép: YouTube
Összesen 87 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Lion
2021. június 22. 13:39
Guten Morgen, Somogyi elvtárs!
Válasz erre
2
0
Box Hill
2021. június 21. 15:19
Mély baloldaliság. Csak egy aszfaltra festett csík elég a megtagadására.
Válasz erre
0
0
anaconda
2021. június 21. 07:44
Tarlós Istvánra kellett volna szavaznod!
Szerencsére, én már 30 éve vidékre költöztem, engem nem zavar az idióta városszervezés.
És ugye legszebb öröm a káröröm.
Kár, hogy nem lehet tudni, hogy a sok káromkodó, öklét rázó autós közül, kik szavaztak az elmebetegségre.
Talán legközelebb több eszük lesz.
Válasz erre
1
0
János Z.
2021. június 20. 22:42
Remélem, azok a szavazók, akik a dugókban szívnak, felfogják, hogy a dugókért a városvezetés a hibás, nem pedig a kormány. Ennyire azért tájékozott a szavazók többsége, ugye? Amikor épp azon vannak, hogy ne kapjanak idegösszeomlást a benzingőzös hőségben várakozva, akkor sötét gondolatiakban KamuGeri bárgyún vigyorgó képe jelenik meg, ugye?
Válasz erre
2
0







