Zöldebbé akarja tenni a fővárost Budapest vezetése – mondta az okosvárosért és részvételiségért felelős főpolgármester-helyettes szerdán Budapesten, az Égig érő fű udvarzöldítési pályázat támogatási szerződéseinek aláírása előtt.
Kerpel-Fronius Gábor közölte, hogy a meglévő zöldterületek ápolása mellett keresik a lehetőséget növényültetésre más felületeken is. A pályázat szemléletformálási kísérlet, amelynek révén a városvezetés azt szeretné elérni, hogy kellemes legyen tartózkodni a társasházak kihasználatlan belső udvarain.