Az énekes arról is beszélt, hogy „összemosni a pedofíliát és a homoszexualitást annyira szint alatti, méltatlan, gonosz és tuskó dolog, hogy arra szavak nincsenek.” Fluor szerint „az ellenségkép már bejött ennek a kormánynak”, ami viszont „az embereknek is hibája.”
Nem vagyok egy melldöngető hazafi, nem a földrajz határozza meg az identitásom”
– válaszolta arra a kérdésre, hogy miképp gondolkodik a magyarságáról, hozzátéve: nem szereti, „mikor megmondják, hogy mitől vagyok igazi magyar, pláne, ha utálathoz kötik”.