Elfogadta, hogy saját büdzséből fedezi a hármas metró alagútjának felújításáért a kivitelező által kért extra milliárdok egy részét a BKV Zrt.– értesült a Népszava. A fővárosi közlekedés folyamatos működtetéséhez likviditási hitelt kell felvenni, így kérdéses, miből is fizetik ki a vállalkozót a munka elvégzése után – jegyzi meg a lap.
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium felügyelete alatt működő IH június elején közölte a fővárosi céggel: „a kivitelezői pluszkövetelés csaknem harmada megalapozatlan. A hatályos jogszabályok alapján lefolytatott elszámoltathatósági vizsgálat során arra jutottak, hogy a műszaki és gazdasági szempontokra tekintettel nem támasztható alá az alagúti rekonstrukció szerződésmódosításában szereplő 9,5 milliárdos áremelés csaknem harmada” – idézi a Népszava.