Szembeállította vele Orbán Balázst, aki rettentő türelemmel próbálta elmagyarázni, hogy is működik az egész. Semmit nem értettél. Csak nyomod a hülyeséget. ... A felkészületlenséget nem lehet az agresszióval palástolni András!” – fogalmazott a műsor nézője.
„Szánalmas, gyenge, szégyen, demagóg”
„Szánalmas, gyenge, szégyen, demagóg” – ezek a minősítések is többször szerepelnek a kommentekben. Talán a legszellemesebb az a hozzászóló volt, aki azt írta, hogy pontosan így vitatkozott ő is, azután betöltötte a 13. évét.