
Utcát neveznek el Törőcsik Mariról
2021. április 18. 22:33
Velemben így őrzik meg Törőcsik Mari emlékét.

A falu polgármestere, Bakos László árulta el a Ripostnak, hogy a településen szobrot kap Törőcsik Mari, és utcát is elneveznek róla.
Mindenképp szeretnénk méltó emléket állítani neki Velemen”
– mondta a polgármester.
Törőcsik MAri évtizedek óta a Vas megyei Velem lakója volt, ahol 1973-ban járt először. 2018-ban a település díszpolgára lett.
Nyitókép: Kallos Bea / MTI
Összesen 7 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
llnnhegyi
2021. április 19. 13:20
Körhinta- tér,
Törőcsik Mari- köz
Szobrot állítanak,
Címe: Törőcsik Mari körhintazik
Válasz erre
2
0
simonvitéz
2021. április 19. 12:22
Múltkor jártam a Sinkovits Imre utca környékén (Bp). Ki tudja megmondani, melyik kerületben van? Gugli nélkul :)
Válasz erre
0
0
tóth mária
2021. április 19. 11:23
Göncz, a patkány! Lehet, hogy Ildikóka őt emlegette? Na jó, ez nem lehet "vicc!"
Válasz erre
1
0
villogókékfog
2021. április 18. 23:01
Szép!
Nekünk meg itt a Józsefvárosban még mindig Bacsó és Somogyi Bélákról kell emlékeznünk.
Válasz erre
13
0







