„Napi 330 forint. Ennyire értékeli Újpest baloldali vezetése a háziorvosok munkáját a világjárvány idején. A gyermekorvosokét még ennyire se tartják, napi 220 forintot adnak, amit most nagy csinnadrattával jelentettek be.
Több, mint egy éve tart a járvány, azóta dolgoznak megfeszítetten orvosaink. A háziorvosi ellátás önkormányzati feladat, ezért mi már tavaly nyáron javasoltuk, hogy többek között részesüljenek külön támogatásban az élvonalban harcoló háziorvosok. Nyilván azt le kellett söpörni az asztalról, de mostanra megvilágosodtak. Hurrá, tényleg minden támogatást megérdemelnek orvosaink, de azért ez az összeg méltatlan Újpesthez.