„Mikor ma reggel megláttam erről a plakátról a képeket és mellé a mai dátumot, azt gondoltam ez csak egy áprilisi tréfa, de sajnos rá kellett döbbenjek, hogy sajnos ez ma a valóság...” – írta Hamberger. Mint fogalmazott: „egy ilyen plakátot kihelyezni ma Magyarországon, Ferencváros szívében, egy keresztény államban, ráadásul a kereszténység legnagyobb ünnepe, a Húsvét előtt néhány nappal, az számomra
teljességgel elfogadhatatlan, nettó provokáció és abszolút gyalázkodás.
Teszem fel a költői kérdést, Baranyi Krisztinának, Ferencváros polgármesterének, az elfogadásba belefér a vallásgyalázás? Ez Magyarországon és főleg nem Ferencvárosban, nagyon nem járja! Rettentően FELHÁBORÍT!” – kommentálta a vezérultra.