Volt, aki teljes levelet írt a polgármesternek. „Kedves Szaniszló Úr! Mi itt a kerületben bölcsődei dolgozókként és oltásra regisztráltakként nagyon szívesen felvesszük a kínait, oroszt, bármelyik oltást. Ezt már jeleztük Önök felé mindenféle csatornán keresztül. Nem értem, hogy ilyenkor legalább miért nem kerülhetünk sorra, ha már vissza kell küldeni ezeket a fel nem vett oltásokat.”
Néhány órával később Szaniszló Sándor törölte posztját, és ezzel az alatta sorakozó felháborodott kommenteket is. Lapunk a cikkben azért így is közli a törölt posztot az utókor számára.
(Mandiner)