Menczert faggatta a Telex a parlamentben, végül a lap is kapott egy kínos kérdést (VIDEÓ)

A Telex riportere feldobott egy magas labdát, amit nem sokáig hagyott a levegőben a Fidesz kommunikációs igazgatója.

Több mint 50 ezer km/h-s sebességgel csapódott be Norvégiában.
Világűrből származó kőzetdarab csapódott be nemrég Norvégiában. A meteorit 0,5-2 kilogramm közötti lehetett, és
– közölte hétfőn a Norsar szeizmológiai kutatóintézet.
Az égi objektum a január 5-re virradó éjszaka hullott a Földre egy Loten melletti mérőállomás közelében, Oslótól 120 kilométerre északra. Sokan a környéken erős robajt hallottak és éles fényt láttak felvillanni.
A becsapódást egy olyan területtől nem messze észlelték, ahol néhány nappal korábban komoly földcsuszamlás történt, ezért sokan attól tartottak, hogy újabb hegyoldal omlott le.
A norvég meteoritfigyelő hálózat valószínűtlennek tartja, hogy az erdős és behavazott vidéken rábukkanjanak a meteoritra. A Norsar igazgatója, Anne Lycke szerint is óriási szerencse kellene ahhoz, hogy megtalálják.
(MTI)
Kép: Pixabay