„Bár a kormány arról beszél, hogy a magyar Országos Gyógyszerészeti Intézet engedélyezte az oroszok vakcináját, sejthetjük, hogy ez valójában mit jelent: ahogy a kínai vakcina esetében, úgy valószínűleg most is »odaszólt« azért a miniszterelnök, hogy érdemes lenne minél előbb engedélyezni a magyarországi felhasználást” – sejtet a momentumos vezető.
Szerinte továbbá „a keleti diktatúrák vakcinái valahogyan mindig átláthatatlanabb módon készülnek, mint a nyugatiak”.
”.„Veszélyes, és a védőoltásokba vetett általános bizalmat is rombolja, hogy Orbán Viktor így próbál baráti gesztusokat tenni Vlagyimir Putyinnak, pláne néhány nappal azután, hogy az orosz elnök újra bebörtönözte legfőbb politikai ellenfelét” – hozza összefüggésbe az elmúlt napok oroszországi eseményeit a kormányfő lépésével Fekete-Győr.