A Retro Rádióban jelentette be a műsorvezető, Várkonyi Attila, hogy Balázs Fecó kórházban van és súlyos az állapota.
„Balázs Fecó családjával egyeztetve abban maradtunk, hogy ha a rajongók, a barátok, a zenészek, Önök, a rádió hallgatói szurkolnak, izgulnak, imádkoznak érte, az mindenképp segítséget jelent Fecónak. Kérek mindenkit, hogy gondoljon szeretettel rá, a csodálatos percekre amit együtt töltöttünk, a dalokra, amelyekkel megajándékozott bennünket. Én hiszek az összefogás erejében… Bízzunk benne együtt, hogy legalább ennyivel segíthetünk, hogy Fecó felépül és hamarosan újra láthatjuk a színpadon…” – mondta a műsorvezető.