Tettlegességig fajult két hódmezővásárhelyi férfi vitája pénteken, akik többek között a város közterület-használati gyakorlatában sem értettek egyet – írja a Vásárhely24.
Hódmezővásárhelyen korábban diverzgyep-programot és rackaprojektet is indított az önkormányzat (ez utóbbi lényege, hogy rackajuhokat vetnek be a város közterületeinek „kaszálására”), de a kezdeményezésekkel nem mindenki ért egyet. Sokaknak nem tetszik, hogy a város közterületei elhanyagolt benyomást keltenek. Közéjük tartozik az a férfi is, aki pénteken vasvillával sebesítette meg szomszédját, aki viszont több szempontból is kötődik a városi rackaprojekthez.