„Újabb baloldali álhír, újabb lebukás!
Futótűzként járta körbe a baloldali sajtót a hír, hogy egy Health Consumer Powerhouse nevű intézet Euro Health Consumer Index című összehasonlító tanulmánya lesújtó képet fest a magyar egészségügyről. El is mondják a tanulmányban, hogy elmaradtak a fejlesztések a magyar egészségügyben, ezért Magyarország 35 európai ország között a 33. helyre került, csak Románia és Albánia van mögöttünk a kontinensen. (Csak a pontosság kedvéért: több, mint 500 milliárdos fejlesztés valósult meg, és évi 770 milliárdos többletforrás biztosított.)