A koronavírus-járvány miatt fennálló veszélyhelyzetre figyelemmel nem hívja össze a Fővárosi Közgyűlés rendes áprilisi ülését – tette közzé Karácsony Gergely főpolgármester a budapest.hu oldalon.
A tájékoztató szerint a főpolgármester húsz előterjesztésről tervez dönteni. Karácsony Gergely azt írta: annak érdekében, hogy a döntéshozatal átláthatósága biztosított legyen, az előterjesztéseket a jellegük szerint közzéteszi, továbbá a Fővárosi Közgyűlés képviselőcsoportjainak vezetőivel a döntés meghozatala előtt egyeztet róluk.