
Látta már Kósa Lajost fegyvert fogni?
2020. február 28. 09:52
A honvédelmi és rendészeti bizottság elnöke a kihelyezett kecskeméti ülésen vehette kézbe az új géppisztolyt.
Nyitóképünkön Kósa Lajos, az Országgyűlés honvédelmi és rendészeti bizottságának fideszes elnöke kezében egy Scorpion Evo 3 típusú géppisztollyal a testület kihelyezett ülésén Kecskeméten, a MH 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázisán 2020. február 27-én.
Összesen 53 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
BőröndÖdön
2020. március 01. 20:04
Bohóc-idióta,vagy Idióta-bohóc...nem tudom eldönteni...
Válasz erre
0
0
holder
2020. március 01. 17:49
A kép sikerét mi sem bizonyítja jobban, mint hogy fiatalok százai jelezték belépési szándékukat a honvédség hivatásos állományába.
Válasz erre
4
0
Lion
2020. február 29. 21:26
Csak kampányfőnök ne legyen többet. Köszöntem.
Válasz erre
2
0
felucca
2020. február 29. 18:48
Ez mi? Taláncsak nem a híres kézi...rakéta...vállvető...indító?
Válasz erre
1
1







