Berki Krisztián bírálta Karácsony Gergely közös ellenzéki főpolgármester-jelöltet, amiért nem fogadta el az M1 pénteki meghívását. Karácsony Gergelyre célozva azt mondta, az idegesség, a feszültség miatt nem jön el, a vetélytársaival nem hajlandó leülni, pedig szeretne elindulni egy választáson, szeretne ott lenni, képviselni embereket.
Zugló
Kitért arra is, hiába mondja Karácsony Gergely azt, hogy ő Zuglóért él és hal, mert szerinte egy felelős kerületi vezető, amikor miniszterelnök-jelölt lesz, felméri annak a súlyát, hogy másnaptól mit fog tenni Zuglóért, hiszen nem lesz jelen, nem lesz ott, nem az a fő kampánya, nem az a fő célja.