Nyilvánosságra hozta a felszínre hozott roncsokról készített fotókat a rendőrség honlapja, a police.hu
2019. június 14. 17:40
p
0
0
38
Mentés
A fotókat a rendőrség készítette minden kegyeleti szempontot figyelembe véve a keddi kiemelés után, amikor is 26 óráig vizsgálták egyhuzamban a hajó roncsait. A teljes rendőrségi közleményt itt olvashatja el.
A miniszterelnök a Kossuth Rádió reggeli műsorában azt mondta, a tiszás politikusok nemhogy nem szégyellik, hogy a saját országuk ellen dolgoznak, hanem büszkék, rá és ez a céljuk.
A premier szeptember 3-án, 19:00 órakor lesz látható a KözTér YouTube-csatornáján.
p
0
0
3
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 38 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Gyéressy Károly
2019. június 25. 01:28
Szépen idemásoltad HSZ-t. De vannak általános szabályok. Amúgy meg Budapesten tilos kürtölni.
Válasz erre
0
0
fakutya Bobber
2019. június 15. 23:45
Egyre inkább meggyőződésem, hogy "valakik" üzentek ezzel "valakinek".
Válasz erre
0
2
fakutya Bobber
2019. június 15. 22:18
Ez ukránnak néz ki?
https://media.cntraveler.com/photos/53da4cbcdcd5888e145ac7bd/master/w_770,c_limit/viking-river-cruise-mieke-bakker-13.jpg
Milyen név az a Chaplinsky?
Válasz erre
1
2
repulok
2019. június 14. 23:38
Elgondolkodtam, hogyan fordulhatott elő olyan helyzet, ami a balesethez vezetett. Kb. 20 éve tettem vizsgát kishajó vezetésből. A dunai kreszt, valamint a folyó áramlási viszonyait alaposan taglalták a tanfolyamon. A profi hajósoknak ezt nyilván sokkal intenzívebben oktatják. Alapszabály, hogy a nagyobb hajónak elsőbbsége van mindig! Pont a tömege miatt 500 m-nél jobban nem lehet megközelíteni és mindig a kicsinek kell kitérnie. Szóval, sajnos az is lehet, hogy Viking kapitány ártatlan...
Válasz erre
5
9
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!