György szerint ezt „aprópénzből” is meg lehet csinálni, és arra várnak, hogy jelentkezzen valaki, aki ennek elindításában segítséget nyújthatna. A leköszönő főszerkesztő-helyettes elmondta, ha összejön a terv, a hetilap éves előfizetési díja 20-25 ezer forint lenne, és heti 30 ezres példányszámot szeretnének elérni. „Egyelőre félnek a befektetők. Egy milliárdos nagyvállalkozó már majdnem igent mondott, de aztán visszalépett, mert szerinte öngyilkosság lenne ilyen politikai környezetben nekivágni. Félnek, de bízunk benne, hogy találunk valakit” – mondta György Zsombor.