24 éve vagyok polgármester. A pályafutásom során nem igazán találkoztam korában hasonló esetekkel. A településvezetők, főleg, akik régebb óta polgármesterek tudják, hogy a választások során egyenlő feltételekkel kell a helyiségeket a jelöltek számára a választási gyűlések megtartására biztosítani.
Közszájon forog az is, hogy a megyénkben lévő kormánypárti képviselők megtiltották a polgármestereknek, hogy termet adjanak a választási gyűléseikhez az ellenzéki jelölteknek.
Azt is tapasztaljuk, hogy a helyi médiumok sem adnak lehetőséget a képviselőjelölteknek a bemutatkozására. Az Észak-Magyarország napilap nem közöl híradást a térségünk ellenzéki jelöltjeiről.