Idén Magyarországon vidéken és a fővárosban egyaránt kisfiúk születtek először. Vidéken – Szombathelyen – Imre született először, a fővárosban pedig Flóris. A két baba és a két édesanya egyaránt jól vannak.
Imre, az első 2018-ban született magyar baba nulla óra 1 perckor született, a Markusovszky Kórházban – közölte a Vas megyei kórház hétfőn. Az intézmény tájékoztatása szerint Balázs Imre 3130 grammal, 50 centiméterrel, természetes úton jött a világra. A kisfiú a 36 éves édesanya, Kiss Emese Enikő első gyermeke.