Az Index egy olvasója akadt rá az ATV Egyenesen című műsorában Korózs Lajos MSZP-s képviselővel készített beszélgetésre, melyben szó esett Vona Gáborról és a Jobbik néppártosodásáról is. Korózs a műsorban kikelt a Jobbik-elnök ellen, aki korábban úgy nyilatkozott, a Jobbik soha nem volt se cigányellenes, se rasszista.
„Ki fogja elfelejteni neki az elmúlt tíz évet?” – méltatlankodott a szocialista politikus, majd felmutatott egy „jobbikos plakátot”, melyen egy a „zsidók, buzik, gyűlölet, kommunisták” szavakból kirakott horogkereszt, és Vona Gábor volt látható. Ezután Korózs hozzátette, a kép alján nem látható, de azt „valami szarvasi szervezet” tette ki.