Megcáfolta a BKK-botrányban érintett fiatal hekker a központ vezérigazgatójának azon állítását, miszerint rossz címre küldte a rendszerről szóló figyelmeztetést – írta az Index.
Dabóczi Kálmán vezérigazgató a Rádió 1 műsorában, Sebestyén Balázsnak adott telefoninterjút, melyben azt állította, hogy a 18 éves hekker egyrészt egy olyan, automatikusan generált címre küldte a levelet, melyet senki sem olvas, másrészt a figyelmeztetést két órával azután küldte a BKK-nak, hogy az Index már lehozta az első cikket a hekker információi alapján.