A kabinet viszont, annak érdekében, hogy fokozza a menekültválság okozta félelmeket, 2015. nyarán tízezreket „szabadított rá” Budapestre és az országra, ahelyett, hogy ezeket az embereket összegyűjtötte és regisztrálta volna – jelentette ki.
Bodnár: A Fidesz minden rendelkezésére álló eszközt bevet
A politikus a hír időzítéséről azt mondta, úgy látszik, hogy a Fidesz minden rendelkezésére álló eszközt bevet, hogy kellően „magasra tekerje a félelemérzetet”, ugyanis ezeknek az információknak a kiszivárogtatása pontosan illeszkedik ebbe a sorba.