Az esélytelenek nyugalma helyett az esélyesek izgalmával várja a Jobbik a vasárnapi önkormányzati választást Törökszentmiklóson, mivel ez azon hazai települések egyike, ahol minden számítás, becslés, jóslás a párt jelöltjeinek várható sikeréről szól - mondta Vona Gábor, a Jobbik elnöke szerdán a Szolnokhoz közeli, alföldi kisváros főterén tartott sajtótájékoztatón.
„Harapni lehet a levegőben a változásra való igényt” – fogalmazott a politikus a piacon, szimpatizánsok körében szerzett tapasztalatai alapján; ez az esemény szerinte előbb lakossági fórummá, majd a végére valóságos „erődemonstrációvá” alakult át.