Az mno.hu május 6-án írt arról, hogy Molnár Zsolt – aki 2006 óta a szocialista párt országgyűlési frakciójának tagja, jelenleg a nemzetbiztonsági bizottság elnöke – egykor együtt tüntetett szkinhedekkel. A portál egy a 168 Óra fotósa által készített, a hetilapban megjelent képet is közölt, amelyen a lap szerint Molnár Zsolt látható „a bőrfejűekre jellemzően fejére húzott kapucniban szkinhedekkel” Göncz Árpád köztársasági elnök 1992-es Kossuth téri kifütyülésén. Akkor az mno.hu azt is megjegyezte: a szocialista párt „állítólagos szkinhed múltja” miatt támadta a jobbikos Sneider Tamásnak az Országgyűlés alelnöki posztjára jelölését.
Az egykori NBH most nyilvánosságra hozott jelentése szerint az 1992. október 23-i zavargásokon megjelent fővárosi és vidéki, elsősorban szkinhed fiatalok tevékenységét, két – a nyilvánosságra hozott jelentésben kitakart – szervezet koordinálta. Kiderült, hogy az állami ünnepségsorozatra készülve több olyan intézkedést hoztak, amelynek révén az események „időben” ismertté váltak: a rendőröknek október 23. előtt sikerült lefoglalniuk fasiszta röplapokat, gyakorló kézigránátokat és nagy mennyiségű robbanóanyagot is, amellyel a Szabadság téri szovjet emlékművet akarták felrobbantani.
Molnár Zsolt az MTI-nek hétfőn azt mondta: sajnálja, hogy 22 évet kellett várni a jelentés megismerésére. Ismét kijelentette: nem volt szkinhed, neve nem szerepel a jelentésben.