Ismét repülőre ült Orbán Viktor: a francia turisták alig engedték le a gépről a magyar kormányfőt

Magyar Péter közben azzal hergeli a követőit a miniszterelnök ellen, hogy nem hivatali magángépével utazik a magánútjára.

A Kreatív értesülései szerint távozik az Indextől, egyúttal csatlakozik Uj Péter hamarosan induló híroldalához Magyari Péter.
A Kreatív értesülései szerint beadta felmondását, és április 1-jével távozik az Indextől Magyari Péter. Az Index politikai rovatvezető helyettese azért távozik a portáltól, mert csatlakozik az Uj Péter vezetésével hamarosan induló híroldalhoz.
Magyari a Kreatív azon kérdésére, miszerint van-e köze távozásához annak, hogy Mészáros Zsófi főszerkesztő is ott hagyja az Indexet, azt válaszolta: nem biztos, hogy másképp döntött volna, ha Mészáros marad, de így kisebb volt az ő dilemmája is.